Merkezlerimiz - Kanser Hastanesi - Medical Park

Merkezlerimiz

Medical Park Göztepe Kanser Hastanesi

Türkiye’nin ilk özel kanser hastanesi olma özelliği taşıyan ve Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi bünyesinde yer alan Medical Park Göztepe Kanser Hastanesi toplam 7500 m2 kapalı alanda kurulu.

Hastanede kanser tanısında kullanılan PET-CT, bilgisayarlı ışın tedavisi planlamada modern tıp teknolojisinin son ürünü olan Lineer Akselatör cihazı gibi ileri tanı ve tedavi üniteleri bulunuyor.

Medical Park Göztepe Hastanesi

Bu donanımların yanı sıra 64 kesitli Bilgisayarlı Tomografi, üst düzey Manyetik Rezonans (MR), Tomogrofi, Digital Mamografi, Digital Rontgen, Ultrason ve Renkli Doppler, Dijital ve Periferik Anjiyo, 4 Boyutlu Ultrason gibi tıp teknolojisinin ileri tanı cihazları hastaların hizmetine sunuluyor. Kemoterapi tedavisi için hastanenin bir katı tahsis edilmiştir. Ünite de 58 hastanın tedavisi aynı anda başarıyla sürdürülebiliyor.

Geniş, ferah ve modern mimari yapıya sahip hastane binasında, yatan hastalar için uluslar arası standartlara uygun hazırlanmış modern hasta odalarında tam donanımlı 30 hasta yatağı ile hizmet veriliyor.

Hastanede 4 tıbbi Onkolog, 3 Radyasyon Onkoloğu, 1 Dahiliye, 1 Alternatif Tıp Hekimi, 1 Beslenme ve Diyet Uzmanı’ndan oluşan, uzman ve akademisyen hekim kadrosu hastalarına özenle sağlık hizmeti sunuyor. Ayrıca alanında özel eğitim görmüş güler yüzlü sağlık personeli de 7 gün 24 saat hizmete hazır.

Medical Park Göztepe Hastanesi

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda E-5 üzeri, Göztepe kavşağında konumlanan hastaneye şehrin her yerinden kolayca ulaşmak mümkün. Ayrıca hastanede özel otomobiller için tahsis edilmiş otopark ve özel görevliler ile vale park hizmeti sunuluyor.

Medical Park Göztepe Kanser Hastanesi teknik donanımı, ileri teknoloji cihazları, multidisipliner yaklaşım ve konusunda uzman, deneyimli ekibiyle hastalarına hizmet vermektedir.

Kanser Hastanesi hastane kompleksi içerisinde Genel Hastane ile bir arada bulunması sayesinde Onkolojik Birimlere destek veren Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları, Gastroenteroloji, Üroloji, Nöroloji, Endokrinoloji gibi pek çok branşla aynı çatı altında multidisipliner hizmet sunuyor. Böylece teşhis, tedavi ve takip süreçleri hız kazanarak farklı gereksinimlere aynı çatı altında çözüm üretilebiliyor.

Onkoloji tıbbi ekip ; Prof. Dr. Mustafa Yaylacı, Doç. Dr. Andaç Argon (Medikal Onkoloji Uzmanı), Doç.Dr. Süleyman Alıcı (Medikal Onkoloji Uzmanı), Doç. Dr. Mehmet Türk

Radyasyon Onkolojisi Ekibi ; Prof. Dr. Sedat KOCA, Prof. Dr.Fazilet DİNÇBAŞ, Uzm. Dr. Gülşen TECER MERAL

Akciğer Kanseri Merkezi Doç. Dr. Andaç ARGON (Medikal Onkoloji Uzmanı), Prof. Dr. Yalçın KARAKOCA (Göğüs Hastalıkları Uzmanı), Op.Dr. Erkan YILDIRIM (Göğüs Cerrahisi Uzmanı)

Jinekolojik Onkoloji Prof. Dr. Ateş KARATEKE (Kadın Hastalıkları Uzmanı), Prof. Dr. Sedat KADANALI (Kadın Hastalıkları Uzmanı)

Ürolojik Onkoloji Prof. Dr. Ali EROL (Üroloji Uzmanı)

Ortopedik Onkoloji Doç. Dr. Önder OFLUOĞLU

Nörolojik Onkoloji Prof. Dr. Kadir TAHTA (Beyin Cerrahisi Uzmanı), Prof. Dr. Nihat EGEMEN (Beyin Cerrahisi Uzmanı)

Meme ve Sindirim Sistemi Onkolojisi Prof. Dr. Adnan İŞGÖR (Genel Cerrahi Uzmanı)

Baş-Boyun Onkolojisi Doç. Dr. Ünal BAYİZ (KBB Uzmanı)

Cilt Onkolojisi Op. Dr.Ümran İLERİ Plastik Cerrahi Uzmanı, Uzm. Dr. Can CENGİZ (Dermatoloji Uzmanı) , Uzm. Dr. Deniz KORAL (Dermatoloji Uzmanı), Doç. Dr. Andaç Argon (Medikal Onkoloji Uzmanı)

Antalya Hastane Kompleksi

Adres: Fener Mah. Tekelioğlu Cad. No:7 Lara, Antalya
Telefon: 0 (242) 314 34 34
E-Mail: antalya@medicalpark.com.tr
Web: medicalpark.com.tr/antalya

Adres: Kavak Cad. No: 5 Belediye Yanı Gebze, Kocaeli
Telefon: 0 (262) 675 75 75
E-Mail: gebze@medicalpark.com.tr
Web: medicalpark.com.tr/gebze

Adres: Kültür Sok. No:1 E5 Yolu Bahçelievler Metro Durağı Üstü Bahçelievler, İstanbul
Telefon: 0 (212) 484 14 84
E-Mail: bahcelievler@medicalpark.com.tr
Web: medicalpark.com.tr/bahcelievler

Medical Park Göztepe Hastanesi

Adres: E5 Üzeri 23 Nisan Sok.
No: 17 Merdivenköy
Kadıköy, İstanbul
Telefon: 0 (216) 468 44 44
E-Mail: goztepe@medicalpark.com.tr
Web: medicalpark.com.tr/goztepe

Adres: Mimarsinan Mahallesi, Sanayi 55. Sk. No:1 34570 Silivri/İstanbul
Telefon: 0 (212) 728 35 50
E-Mail: silivri@medicalpark.com.tr
Web: medicalpark.com.tr/silivri

Adres: Yeni Girne Bulvarı 1825 Sok. No:12 Karşıyaka, İzmir
Telefon: 0 (232) 399 50 50
E-Mail: izmir@medicalpark.com.tr
Web: medicalpark.com.tr/izmir

Adres: Mimar Sinan Mah. Alparslan Bulvarı, No: 17 Atakum, Samsun
Telefon: 0 (362) 311 40 40
E-Mail: samsun@medicalpark.com.tr
Web: medicalpark.com.tr/samsun